از شهر آبسرد به عنوان یکی از مهمترین شهرهای شهرستان دماوند یاد می شود. شهرداری ابسرد در سال 1376 تاسیس شده است.این شهر در 15 کیلومتری دماوند و در 60 کیلومتری تهران قرار دارد. جمعیت ثابت این شهر به همراه روستاهای اطراف قریب به 11 هزار نفر می باشد.
شهر آبسرد به علت وسعت زمینهای کشاورزی و باغات تحت پوشش، به قطب ویلاسازی شرق استان تهران مبدل شده است. شهر آبسرد به علت وجود دو بلوار بزرگ که هر دو با فاصله پنج کیلومتر از هم از جاده تهران فیروزکوه جدا شده اند دارای دسترسی بسیار مناسب می باشد.همچنین شاید بتوان از نکات مثبت دیگر زمین های اطراف این شهر هموار بودن را نام برد.
شهر آبسرد دارای چندین منطقه زیر مجموعه می باشد که هر کدام به تنهایی دارای تعداد زیادی ویلا و باغات فراوان هستند از جمله آنها می توان به هومند آبسرد، کوی پزشکان، الهیه و ... اشاره کرد. قابل ذکر است که بصورت کلی مناطق آبسرد را با عنوان های فاز 1 ،فاز 2 و فاز 3 دسته بندی می کنند.
ویلا سازی در سالهای اخیر به شکل چشمگیری در مناطق تحت پوشش شهرداری آبسرد رشد پیدا کرده است که همین امر باعث تغییر شکل این منطقه و همچنین افزایش امکانات شهری شده است.با توجه به مقایسه قیمت زمین در این منطقه با سایر مناطق خوش آب و هوا، می توان از شهر آبسرد و اطراف آن به عنوان یکی از بهترین مناطق جهت خرید ویلا نام برد.
نقاط قوت
  • در دست تکمیل
نقاط ضعف
  • در دست تکمیل

چنانچه در مورد خرید در این منطقه اطلاعات تخصصی تری نیاز داشتید، کافیست با شماره های زیر تماس گرفته و یا فرم مشاوره خرید ملک دماوندویلا را تکمیل نمایید.

در یک نگاه

چشم انداز (۶)
آب و هوا (۷)
سر سبزی (۶)
آب های جاری و زیر زمینی (۵)
امنیت (۸)
خدمات شهری (۷)
امکانات رفاهی (۷)

موقعیت نسبی روی نقشه

نقشه شهر آبسرد مشاهده نقشه