کوی پزشکان به عنوان یکی از معروفترین مناطق ویلایی شهرستان دماوند و از زیرمجموعه های شهرداری آبسرد می باشد.این منطقه از جنوب به شهر آبسرد و از شمال به جاده تهران فیروزکوه متصل است.در واقع این منطقه در کنار محور تهران فیروزکوه واقع شده است و در گذر از این محور،با عبور 12 کیلومتر از منطقه گیلاوند با نگاه به سمت راست منطقه ای ویلایی و وسیع را مشاهده می کنید که نام آن کوی پزشکان است.
کوی پزشکان ویلاهای بسیاری را در خود جا داده هست و هرساله شاهد رشد ساخت و ساز در این منطقه می باشیم.این منطقه با برق کشی و گاز کشی و همچنین آسفالت اکثر خیابانها از بافت قدیمی خارج شده است در حال تبدیل به یک شهرک ویلایی می باشد.گفتنی است این منطقه به علت عدم وجود جمعیت ساکن به صورت دائم برای ویلاسازان و ویلانشینان منطقه ای ایده آل به شمار می آید.
اما این منطقه خود شامل منطقه ای به نام مثلثی می باشد که از زیر مجموعه فاز یک شهر آبسرد هستند. از این منطقه(مثلثی) به عنوان بهترین محل برای ویلاسازی در شهر آبسرد نام برده می شود و علت این نام گذاری احاطه این منطقه توسط سه خیابان(جاده اصلی فیروزکوه، جاده اول آبسرد و جاده دوم آبسرد) می باشد
نقاط قوت
  • در دست تکمیل
نقاط ضعف
  • در دست تکمیل

چنانچه در مورد خرید در این منطقه اطلاعات تخصصی تری نیاز داشتید، کافیست با شماره های زیر تماس گرفته و یا فرم مشاوره خرید ملک دماوندویلا را تکمیل نمایید.

در یک نگاه

چشم انداز (۷)
آب و هوا (۷)
سر سبزی (۷)
آب های جاری و زیر زمینی (۵)
امنیت (۷)
خدمات شهری (۵)
امکانات رفاهی (۵)

موقعیت نسبی روی نقشه

نقشه کوی پزشکان و مثلثی مشاهده نقشه