از مشاء می توان به عنوان بزرگترین منطقه شهر دماوند و یا حتی شهرستان دماوند نام برد.این منطقه خوش آب و هوا و پر آب، معروف به دشت مشا. از شرق و جنوب به محله های بالایی شهر دماوند،از شمال به امامزاده هاشم و از غرب به پیست آبعلی منتهی می شود که همین امر باعث افزایش جاذبه مشا شده است.از مشاء می توان به عنوان منطقه ای نام برد که اکثر شاخصه های محل مناسب برای ویلا سازی را دارد.خنکی این منطقه در تابستان بدلیل کوهستانی بودن و نزدیکی به پایتخت و همچنین مجاورت با جاده هراز از سمت غرب و امکان تردد از دماوند از سمت شرق از دیگر نکات مثبت این منطقه می باشد.
ساخت و ساز در مشاء را شاید بتوان نقطه عطفی در ویلاسازی منطقه نام برد، چرا که اکثر ویلاهای موجود در این منطقه را می توان لوکس قلمداد کرد و هزینه های چشمگیری بابت ساخت و ساز در این منطقه شده است.از مشا می توان به عنوان منطقه ای نام برد که دارای چشم اندازی فوق العاده مناسب است، چشم اندازی از تلفیق ویلاهای لوکس و طبیعتی وسیع و چشم نواز.
نقاط قوت
  • در دست تکمیل
نقاط ضعف
  • در دست تکمیل

چنانچه در مورد خرید در این منطقه اطلاعات تخصصی تری نیاز داشتید، کافیست با شماره های زیر تماس گرفته و یا فرم مشاوره خرید ملک دماوندویلا را تکمیل نمایید.

در یک نگاه

چشم انداز (۸)
آب و هوا (۹)
سر سبزی (۷)
آب های جاری و زیر زمینی (۸)
امنیت (۸)
خدمات شهری (۹)
امکانات رفاهی (۶)

موقعیت نسبی روی نقشه

نقشه مشاء مشاهده نقشه