اگر از داخل شهر دماوند حدود هشت کیلومتر به سمت شرق حرکت کنید به روستایی می رسید که چنار شرق نام دارد. روستای چنار از سمت غرب به شهر دماوند از جنوب به جاده تهران فروزکوه و از شمال به رشته کوه البرز متصل است.این روستا دارای دو مسیر دستری می باشد که همانطور که پیشتر بیان شد یکی از داخل شهر دماوند و دیگری مستقیما از جاده تهران فیروزکوه است. روستای چنار شرق در شهرستان دماوند جزو مناطقی از دماوند می باشد که زمین های فراوانی دارد که یا به صورت باغ هستند و یا در تابستان تحت کاشت تابستانه قرار می گیرند.
روستای چنار شرق به علت ارتفاع نسبت به شهر آبسرد، دشت آبسرد، کوی پزشکان و منطقه گیلاوند دارای چشم انداز کم نظیری می باشد. وسعت چشم انداز در این روستا را شاید بتوان هزاران هکتار براورد کرد. گفتنی است که جاده دریاچه تار که به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان دماوند می باشد از دل روستای چنار شرق عبور می کند، به همین دلیل هم شاید بتوان روستای چنار شرق را یکی از روستاهای مهم و توریستی شهرستان دماوند قلمداد نمود.
نقاط قوت
  • در دست تکمیل
نقاط ضعف
  • در دست تکمیل

چنانچه در مورد خرید در این منطقه اطلاعات تخصصی تری نیاز داشتید، کافیست با شماره های زیر تماس گرفته و یا فرم مشاوره خرید ملک دماوندویلا را تکمیل نمایید.

در یک نگاه

چشم انداز (۱۰)
آب و هوا (۹)
سر سبزی (۷)
آب های جاری و زیر زمینی (۷)
امنیت (۹)
خدمات شهری (۵)
امکانات رفاهی (۴)

موقعیت نسبی روی نقشه

نقشه چنار شرق مشاهده نقشه

گالری تصاویر منطقه چنار شرق