محمودیه نام روستایی است واقع در 15 کیلومتری بخش مرکزی شهرستان دماوند.روستای محمودیه در جاده گیلاوند به کیلان(از مسیر صالح آباد) واقع شده است. روستای محمودیه از شمال با جاده صالح آباد و از جنوب با قسمتی از رشته کوهای البرزتحت عنوان قره قاچ همجوار است. این نکته قابل ذکر است که کوهای قره قاچ جدا کننده منطقه دماوند از ایوانکی می باشد که از اصلی ترین دلایل اختلاف آب و هوای این دو منطقه می باشد.
از محمودیه می توان به عنوان یکی از مناطقی نام برد که در شهرستان دماوند بیشترین تغییر را طی ده سال گذشته داشته است، به شکلی که تا قبل از این ده سال ساخت و سازی در این منطقه صورت نمیگرفت اما در سالهای اخیر این منطقه با توجه به وجود امکانات، مورد توجه تعداد زیادی از ویلاسازان قرار گرفته است.
محمودیه را به کسانی می توان پیشنهاد داد که به دنبال یک منطقه ویلا نشین با قیمت متوسط و امکانات نسبتا مناسب می باشند.
مطلب مهمی که در باره روستای محمودیه باید بیان شود این است که این منطقه دارای چشم انداز مناسبی می باشد که اکثر زمینهای آن چشم اندازی به سمت شمال و رشته کوه البرز دارند.
شایان ذکر است راجع به روستا بودن و یا نبودن محمودیه، با توجه به ساخت و سازهای جدید همواره حرف و حدیثهای بسیاری بیان شده است و بارها گزارشهای مختلفی از صدا سیما پخش شده است که تایید و یا رد این موضوع از عهده دماوند ویلا خارج است.
نقاط قوت
  • در دست تکمیل
نقاط ضعف
  • در دست تکمیل

چنانچه در مورد خرید در این منطقه اطلاعات تخصصی تری نیاز داشتید، کافیست با شماره های زیر تماس گرفته و یا فرم مشاوره خرید ملک دماوندویلا را تکمیل نمایید.

در یک نگاه

چشم انداز (۷)
آب و هوا (۷)
سر سبزی (۶)
آب های جاری و زیر زمینی (۶)
امنیت (۶)
خدمات شهری (۶)
امکانات رفاهی (۵)

موقعیت نسبی روی نقشه

نقشه روستای محمودیه مشاهده نقشه

گالری تصاویر منطقه روستای محمودیه