شلمبه نام روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان دماوند می باشد که از غرب به گیلاوند،از شمال به ولیران و جیلارد و همچنین از جنوب به حصار متصل است که امروزه به علت تحت پوشش شهرداری بودن از آن به عنوان محله شلمبه نام برده می شود.درواقع در مسیر تهران به فیروزکوه در انتهای شهر گیلاوند پل و رودخانه شلمبه قابل مشاهده می باشد.همچنین می توان از پل شلمبه و امامزاده این محله به عنوان معروفترین نقاط بین مردم بومی شهرستان دماوند نام برد.
شلمبه رودخانه ای را در خود جای داده است که این رودخانه پس ار عبور از شهر دماوند و جیلارد وارد این منطقه می شود.در روستای شلمبه با توجه به اینکه اکثر زمینهای این منطقه در بافت شهری و زیر مجموعه شهرداری دماوند واقع شده است می توان شاهد ساخت و ساز ویلاهای زیادی بود.
از جمله نقاط قوت ملک های این منطقه می توان به دید کافی نسبت به مناطق اطراف،وجود رودخانه و دامنه ای سر سبز نام برد.لازم به ذکر است که مسیرهای دسترسی به این روستا از سمت جنوب به محور تهران فیروزکوه و از شمال به محله ولیران متصل است.
نقاط قوت
  • در دست تکمیل
نقاط ضعف
  • در دست تکمیل

چنانچه در مورد خرید در این منطقه اطلاعات تخصصی تری نیاز داشتید، کافیست با شماره های زیر تماس گرفته و یا فرم مشاوره خرید ملک دماوندویلا را تکمیل نمایید.

در یک نگاه

چشم انداز (۷)
آب و هوا (۷)
سر سبزی (۶)
آب های جاری و زیر زمینی (۷)
امنیت (۷)
خدمات شهری (۷)
امکانات رفاهی (۶)

موقعیت نسبی روی نقشه

نقشه روستای شلمبه مشاهده نقشه