روح افزا نام محله بسیار زیبایی است که در شمال شهر دماوند واقع شده است. این محله از جنوب به شهر دماوند، از غرب به روستای اوره و از شمال و شرق به رشته کوه البرز و رودخانه تارود متصل است.
محله روح افزا یکی از مناطق مرتفع شهر دماوند است و به همین علت دارای چشم انداز زیبایی می باشد. این محله در گذر زمان به منطقه ای مناسب برای ساخت ویلاهای زیبا و لوکس بدل شده است. روح افزا به علت همجواری با رودخانه تارود که از برفهای کوهای اطراف دریاچه تار سرچشمه می گیرد، در تابستان از آب و هوای معتدلی برخوردار است که از این نکته می توان به عنوان دیگر نقطه قوت این محل نام برد.
محله روح افزا زیر مجموعه شهرداری دماوند است و به همین علت ساخت و ساز در این محله آزاد می باشد. محله روح افزا جزو محدود مناطق در شهرستان دماوند می باشد که هم منطقه ای مناسب برای ساخت آپارتمان می باشد و هم مناسب برای ویلا سازی.این منطقه دارای کوچه باغهای قدیمی و نهرهای پرآب می باشد که به نوعی این محله را منحصر به فرد کرده است.
نقاط قوت
  • در دست تکمیل
نقاط ضعف
  • در دست تکمیل

چنانچه در مورد خرید در این منطقه اطلاعات تخصصی تری نیاز داشتید، کافیست با شماره های زیر تماس گرفته و یا فرم مشاوره خرید ملک دماوندویلا را تکمیل نمایید.

در یک نگاه

چشم انداز (۹)
آب و هوا (۱۰)
سر سبزی (۹)
آب های جاری و زیر زمینی (۷)
امنیت (۷)
خدمات شهری (۸)
امکانات رفاهی (۶)

موقعیت نسبی روی نقشه

نقشه روح افزا مشاهده نقشه