روستای گرمابسرد یکی از روستاهای شهرستان دماوند می باشد که در 48 کیلومتری شهر دماوند واقع شده است. این روستا در 13 کیلومتری جنوب روستای جابان می باشد که مسیر دسترسی به آن از محور تهران فیروزکوه در منطقه جابان جدا شده و به سمت جنوب امتداد می یابد. این جاده پس از گذر از باغات جابان، روستای مغانک و طی 13 کیلومتر آسفالت به روستای گرمابسرد منتهی می شود.
افزایش روزافزون ساخت ویلا در شهرستان دماوند باعث شده است به مرور زمان روستای گرمابسرد هم از چشم سرمایه گذاران و ویلاسازان پنهان نماند. اکثر ویلاها و ساخت و سازهای این روستا در دشت این روستای گرمابسرد انجام می شود که این دشت در دو کیلومتری روستا واقع شده است.
روستای گرمابسرد و سرمایه گذاری در آن به کسانی توصیه می شود که به دنبال خرید ملک با قیمت مناسب در سطح شهرستان می باشند.از معایب این روستا هم چنانجه پیشتر عنوان شد مسیر طولانی و دسترسی نسبتا سخت می باشد. همچنین این نکته قابل ذکر می باشد که این روستا دارای زمینهای دیم بسیار می باشد و زمینهای فاقد سند(دارای سند شورایی) در این روستا بسیار یافت می شود.
نقاط قوت
  • در دست تکمیل
نقاط ضعف
  • در دست تکمیل

چنانچه در مورد خرید در این منطقه اطلاعات تخصصی تری نیاز داشتید، کافیست با شماره های زیر تماس گرفته و یا فرم مشاوره خرید ملک دماوندویلا را تکمیل نمایید.

در یک نگاه

چشم انداز (۶)
آب و هوا (۶)
سر سبزی (۵)
آب های جاری و زیر زمینی (۵)
امنیت (۵)
خدمات شهری (۳)
امکانات رفاهی (۳)

موقعیت نسبی روی نقشه

نقشه روستای گرمابسرد مشاهده نقشه

گالری تصاویر منطقه روستای گرمابسرد